Jaki w Republice: Donald Tusk jest politycznym niemieckim słupem [wideo]

Tomasz Domański 22-09-2022, 16:19
Telewizja Republika

"Oni są politycznymi niemieckimi słupami w Polsce na czele z Donaldem Tuskiem", stwierdził w popołudniowym programie Telewizji Republika eurodeputowany Solidarnej Polski Patryk Jaki. "Oni nie pamiętają, co wyprawiali", dodał w rozmowie z Marcinem Bąkiem. Komentarz reprezentanta Zjednoczonej Prawicy jest jednym z wielu i dotyczy opublikowanego dziś przez TVP INFO zbioru notatek świadczących o zamiarze zbliżenia rządu Donalda Tuska z rządem kierowanym przez ówczesnego premiera Rosji Władimira Putina. To, że oni prowadzili politykę prorosyjską, to jest oczywiste, powiedział w naszej stacji.

"To im do głowy przyszło, aby organizować odprawę naszych ambasadorów z ministrem Ławrowem, im i poprzednikom w PRL-u przyszło do głowy, żeby najważniejszy doradca rosyjski regularnie spotykał się w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego, tylko im do głowy przyszło, aby podpisywać długoletni kontrakt gazowy z Rosją", wyliczał Jaki.

Tylko im do głowy przychodziły te wszystkie resety i chwalenie się tym wszystkim, to tylko im do głowy przyszło, żeby oddać śledztwo po katastrofie smoleńskiej, to oni tak bezczelnie ze swoimi mediami kłamali, +3 podejścia do lądowania, pijany pilot itd.+ To wszystko to oni organizowali", wytknął deputowany do Parlamentu Europejskiego.


Cała rozmowa poruszająca także inne wątki do zobaczenia w oknie powyżej. Serdecznie polecamy!


Źródło: Telewizja Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy