Telewizja Republika walczy o koncesję! Razem możemy zbudować Dom Wolnego Słowa!

portal tvrepublika.pl/za 20-06-2024, 16:00
Artykuł
fot. Bartosz Kalich - Gazeta Polska

Walczymy o koncesję! Wniosek do KRRiT został już oficjalnie złożony. "Tylko razem jesteśmy w stanie zbudować Dom Wolnego Słowa", mówił dzisiaj rano w TV Republika Michał Rachoń, dyrektor programowy stacji. Tomasz Sakiewicz, prezes stacji przyznał natomiast: "liczę na to, że największa telewizja konserwatywna w Europie Środkowej nie zostanie pominięta, jeśli chodzi o przyznanie koncesji. Liczę na profesjonalizm i uczciwość członków KRRiT".

"Zwracajmy się do osób odpowiedzialnych w Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji za przyznanie koncesji, z poparciem dla tej inicjatywy, jako wielkim wsparciem dla wolności słowa. Wniosek został dziś oficjalnie o godz. 10 złożony", mówił w rozmowie z portalem Niezalezna.pl Tomasz Sakiewicz - prezes stacji.

I jak dodał: "liczę na to, że największa telewizja konserwatywna w Europie Środkowej nie zostanie pominięta, jeśli chodzi o przyznanie koncesji. Liczę na profesjonalizm i uczciwość członków KRRiT".

TV Republika od kilku miesięcy zapowiada starania o wejście na multipleks ogólnopolski.

Telewizja Republika od kilku miesięcy notuje nieprzerwany, bardzo dynamiczny wzrost oglądalności. Według najnowszych badań, Republika znalazła się na ósmym miejscu najchętniej oglądanych stacji telewizyjnych w Polsce. W kategorii stacji informacyjnych goni prowadzący TVN24, pozostawiając resztę konkurencji w tyle. TV Republika jest także zdecydowanym liderem wśród stacji informacyjnych z kapitałem polskim. 

Walczymy o multipleks. "Warto wspierać niezależne media". Jak wysłać petycję? Kliknij: TV Republika walczy o multipleks! Wesprzyj nasze starania i WYŚLIJ petycję do KRRiT!

Źródło: portal tvrepublika.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy