Nowy program w TV Republika! „Hity w Sieci” ruszają już 1 kwietnia!

portal tvrepublika.pl 31-03-2023, 09:30
Artykuł
Telewizja Republika

Od 1 kwietnia Telewizja Republika wzbogaca swoją ofertę o format dotychczas nieobecny w ramówce tej stacji! Program „Hity w Sieci” to doskonała propozycja zarówno dla miłośników social mediów, jaki i tych, którzy na co dzień nie śledzą z uwagą tego, czym żyją „społecznościówki”. Zapraszamy!

Sieciowe rewelacje będą przedstawiane z dużą dozą humoru, a ostrze obecnej w nim satyry nie oszczędzi nawet tych, których mainstreamowe media traktują nadzwyczaj łagodnie.

Trójka młodych, pełnych energii prowadzących komentować będzie najciekawsze, najzabawniejsze i najbardziej viralowe filmy, zdjęcia i posty z sieci. Gospodarzem programu będzie szefowa redakcji social media Telewizji Republika Mirona Hołda, która wraz z współprowadzącymi – Magdą Czapską i Oskarem Szafarowiczem – zapewni widzom rozrywkę na odpowiednim poziomie.

Każdy z odcinków uzupełni sonda uliczna, w której napotykane osoby zmierzą się z przewrotnymi pytaniami dotyczącymi tak zwanej „bieżączki”.

Ważnym elementem programu będzie jego interaktywna część, w której to telewidzowie decydować będą o tym, kto w danym tygodniu zasłużył sobie na przyznanie (nie)chlubnego Oscara Tygodnia.

Premiera pierwszego odcinka programu „Hity w sieci” już w najbliższą sobotę 1 kwietnia o godzinie 11:11.

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy