Nasz HIT! Onet, Wprost, SE, WP, Tysol. Wszyscy o TV Republika [wideo]

Tomasz Domański 05-09-2022, 19:14
Artykuł
Telewizja Republika

Na co dzień dystyngowany starszy pan, poważny i skupiony, w miniony piątek mieliśmy okazję poznać go z zupełnie innej strony. Antoni Macierewicz, goszcząc w nowym programie Emilii Wierzbicki, opowiadał nie tylko o swojej wczesnej młodości, mówił też o pasjach, np. kulinarnych. Jednak nie tylko w kuchni czuje się jak ryba w wodzie. Były szef MON w kąpielówkach? Na trampolinie? To widoki zarezerwowane raczej dla rodziny i bliskich znajomych. A jednak! Pokazał się nam także i od tej strony. O marszałku seniorze w programie "Poza polityką" rozpisywały się dziś takie portale jak ONET, WP, WPROST, GAZETA, czy Super Express.

"Macierewicz wyprawia niesamowite rzeczy na basenie. Co za sprawność fizyczna!" pisze Maciej Gąsiorowski, redaktor SE. "Antoni Macierewicz (74 l.) udowadnia, że będąc w wieku emerytalnym, można robić coś, co - wydawałoby się - jest zarezerwowane tylko dla młodych ludzi", dodaje w dalszej części swojego artykułu.

"Antoni Macierewicz pokazał nagrania swoich wyczynów: Skaczę do wody z 5, 10 metrów", cytuje gościa Emilii Wierzbicki serwis WPROST. "Były szef MON w rozmowie z Telewizją Republika."

"W Warszawie jest jedna taka wieża, w Pałacu Kultury" powiedział w Telewizji Republika Macierewicz a jego wrażenia przytacza w cytacie ONET.

Serwis przypomniał też, że "to nie pierwszy raz, gdy forma Antoniego Macierewicza budzi uznanie. Na 70. urodzinach Macierewicza, które zorganizowało w 2018 r. środowisko "Gazety Polskiej", jego sprawność fizyczną zachwalał prezes PiS, Jarosław Kaczyński. Goście zobaczyli także nagranie z basenu. "Półtora salta w przód w pozycji kucznej z 5-metrowej wieży", pisał wówczas współpracownik Macierewicza, Edmund Janniger.

Jeszcze bardziej zachwyca się portal WP.

"Niebywałe skoki Macierewicza. Pokazano nagrania", czytamy w tytule.

"Popisy Macierewicza można było oglądać w programie Telewizji Republika "Poza Polityką". Prowadząca go dziennikarka Emilia Wierzbicki udostępniła na Twitterze fragmenty nagrań z archiwum prywatnego polityka, na których wykonuje on skoki do wody z trampoliny i wieży. Robi przy tym salta i przeróżne ewolucje", czytamy we fragmencie artykułu.

Przypomnijmy zatem formę i krzepę Pana ministra w nagraniu udostępnionym przez naszą redakcyjną koleżankę.


W oknie poniżej można zobaczyć cały niemal 30-minutowy odcinek "Poza polityką". Polecamy!


Źródło: Telewizja Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy