„Lewy” nagrodził TEGO kibica! Polak zaprosił go do hotelu i... [wideo]

Anna Zyzek 28-11-2022, 08:39
Artykuł
twitter.com/@50grampus_tmj //twitter.com/@LaczyNasPilka

Nagranie z udziałem tego kibica na chwilę po meczu Polski z Arabia Saudyjska obiegło cały świat. W momencie, gdy kapitan polskiej reprezentacji strzelił gola na 2:0, jeden z fanów zdjął zieloną koszulkę Arabii, pod którą miał założoną... biało-czerwoną z popularną 9 i nazwiskiem Lewandowskiego na plecach! W tamtym momencie zaczął cieszyć się bramką wraz z polskimi kibicami. Temu wszystkiemu oczywiście towarzyszyło ogromne poczucie humoru, co docenił sam Robert Lewandowski!

Prawdziwym hitem w mediach społecznościowych stał się kibic, który pod koszulką Arabii Saudyjskiej miał drugą, z napisem "Lewandowski". Gdy kapitan polskiej reprezentacji strzelił bramkę, dyktując tym samym końcowy wynik meczu, kibic zdjął koszulkę Saudyjczyków i krzyczał nazwisko polskiego strzelca!  

Film trafił do samego napastnika Barcelony, który w mediach społecznościowych poprosił "sławnego kibica" o kontakt. Fan został zaproszony do hotelu, w którym mieszka polska kadra, a tam - Robert Lewandowski wręczył mu swoją oryginalną koszulkę z autografem oraz dedykacją. Wychodzi na to, że kreatywność jest często nagradzana. I to sowicie! 

Źródło: twitter.com, PAP

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy