Jerzy Krajewski o zamordowanym przez komunistów rotmistrzu Pileckim. Tak obrzydliwych słów jeszcze nie było

Portal TV Republika 26-05-2023, 19:00
Artykuł
twitter/Jerzy Krajewski

"Witold Pilecki został skazany na karę śmierci za zdradę stanu, za szpiegostwo na rzecz wrogich Polsce mocarstw, które chciały nam odebrać Ziemie Odzyskane. Wyroki wydały legalne sądy, legalnego państwa polskiego, uznanego przez społeczność międzynarodową. Wyrok śmierci wykonano" - napisał na Twitterze Jerzy Krajewski, jak sam się przedstawia, Prezes ULAN Sp. z o.o. i Redaktor naczelny EuropejskaFirma.pl oraz Dyrektor Instytut Europejskiego Biznesu.o

Pozwolimy sobie na osobistą uwagę, ale tego typu „opinii” nie można pozostawić bez komentarza. W konkurencji na najbardziej obrzydliwy wpis III RP pan Krajewski zdobył bezapelacyjnie pierwsze miejsce. Tym wpisem pan Krajewski wykluczył się z grona ludzi, którym podaje się rękę i skazał się na śmierć cywilną. Z prowadzonymi przez tego pana instytucjami nikt już, a z pewnością Państwo Polskie nie może współpracować na jakimkolwiek polu.

Wpis Krajewskiego spotkał się z oburzeniem internautów. Gdy jeden z twitterowiczów zapytał, czy jego opinia jest "wyrazem kretynizmu, czy sarkazmu", Krajewski odpowiedział bezczelnie iż "wyrazem legalizmu".

Źródło: twitter/Jerzy Krajewski, wpolityce.pl, Portal TV Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy